Klíma Király

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Sziasztok!

Egy rövid bemutatkozás úgy internetes formában. Ha követtek akkor szerintem a fórum olvasói hálás lesznek. Én nem fogom kitörölni, nem minősítem reklámnak. Tehát szabad a gazda.

Jó Magam jelenleg az (törölve) alkalmazásában állók. És 6 hónapja a kereskedelmi oldalt erősítem, a szerelésekben minimálisan a beüzemelésekben szinte mindig részt veszek. Előtte 1996 óta csak klímákkal döntő többségben 10kW alatti klímákkal foglalkoztam. Volt benne egy évnyi kitérő akkor a Szegedi Orvos Tudományi Egyetem SZTE minden hűtő, fűtő levegőkezelő gépen javítása karbantartásában részt vettem mint "vezetőszerelő" az egy szép meló volt. 1kW-tó 300kW-ig óráról órára más és más.

Ennek előtt hűtőgépházat igazgattam a PICK Rt.-nél vezetőgépészként is. Nem tudom hány kW volt. 3MWh villamos energiát füstöltünk el a délelőtti termelés alatt ... ez reggelre lement 2MWh-ra :-)

Ez előtt egy ehhez képest kicsi Zöldért hűtőházat kezeltünk ... és Te jó ég az emlékek. ... Jeget gyártottuk 1989.-ig! Ekkor egy kis hazavédelem 18 hónapig ... itt nem volt hűtőgép sem klíma ... nyugalom.

Ezelőtt tanulóként a GELKA-t erősítettem, de inkább romboltuk a szocializmust ha jól emlékszem. :-)

No többet nem árulok el, várom a többiek bemutatkozását is.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Köszönöm a javításokat, hát a helyesírás nem erősségem az biztos. :-) Ha rájövők hogy tudok belejavítani akkor kijavítom majd. A fogalmazás ... na az meg végképp, néha ide ugrok a gép elé van 10 percem azt ahogy sikerül. Majd kijavítóm mondogatom magamban ... csak az a majd nem jött még el. :-)

Még egyszer köszönöm.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Karácsony

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Minden idelátogatónak Kellemes Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Az index.hu megint úgy gondolta hogy ki kell tiltson a fórumából!

Egyik topictársunk fel rótta hogy a split klímás topicban nem válaszolok hőszivattyús kérdés melyre az alábbi választ adtam.
Szia!

Látom nem sikerült teljesen elüldözni ... persze nem is ez volt a célom ha rám gondoltál!

Van hőszivattyús ... közvetítő közeget melegítő topic millió az index.hu-n. Ezt itt a direct hűtés-klimatizálás topic szerintem, nem a kútfúrós.

Ez az Én véleményem, és hogy például Én oda nem írók az meg az Én szabad választásom.<br><br>Ha Te ezért negatívan tüntetsz fel a médiában, az a Te szív ügyed.

Köszönöm hogy meghallgattál.

K.K.

ps.: Van a tapasztalatom a hőszivattyúkkal de nem írók róla. lsd. alfa - klima . hu / hoszivattyu /
Még az http://internetto.hu/ -ra is írtam, és ez azt hiszem már törzstagságnak számítana. De nem, nem hoztam Nekik elég látogatót ... nahh mindegy

További szép napot.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

ezért?????

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Úgy látom végleg elrúgtam a piros pöttyöst az indexnél. Magyarázatot kértem miért zártak ki, és most már teljesen kizártak. Így jártam, marad ez a fórum, elnézést attól akinek nem tudtam válaszolni az ott feltett kérdésére, meguntam a "harcot" a visszaengedésért magyarázatért. Ha kérdésetek van írjatok ide igyekszem segíteni.
Kedves klimakiraly!

Fórumunkra írt alábbi hozzászólását töröltük. A hozzászólás vagy megsértette
valamelyik moderációs alapelvet, vagy lánctörlés része volt (a folyamatosság
és olvashatóság megőrzése érdekében ugyanis a törlendő hozzászólásokkal
együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek).


Ha esetleg kifogással szeretne élni a döntés ellen, ezt megteheti a
megfelelő moderációs topikban.

Az Index Fórumok moderátorai

2009-07-10 22:36:10
Szia!<br><br>Akkor elárulom, fogalmam sincs miért. Ha időd engedi akkor közöld Velem, mert komolyan mondom nem tudom hogy mi az amivel megsértettem valakit. <br><br>Ezek az utolsó levelek Tőletek.<br><br><i><br>Kedves klimakiraly!<br><br>Fajdalommal vegyes megdobbenessel tudatjuk, hogy Forumunkra irt<br>alabbi hozzaszolasat - amely megsertette moderalasi alapelveinket -<br>toroltuk.<br><br>Ha kifogassal szeretne elni a dontes ellen, irjon a<br>moderator@mail.index.hu cimre, fellebbviteli forumaink rendelkezesere<br>allnak, hogy megharcoljon az igazaert.<br><br>Ha viszont nincs tovabbi kifogasa, koszonjuk megerteset.<br><br>az Index.hu moderatorai<br><br>2009-05-22 06:47:48<br>Szia!<br><br>Látom nem sikerült teljesen elüldözni ... persze nem is ez volt a célom ha rám gondoltál!<br><br>Van hőszivattyús ... közvetítő közeget melegítő topic millió az index.hu-n. Ezt itt a direct hűtés-klimatizálás topic szerintem, nem a kútfúrós.<br><br>Ez az É
n véleményem, és hogy például Én oda nem írók az meg az Én szabad választásom.<br><br>Ha Te ezért negatívan tüntetsz fel a médiában, az a Te szív ügyed.<br><br>Köszönöm hogy meghallgattál.<br><br>K.K.<br><br>ps.: Van a tapasztalatom a hőszivattyúkkal de nem írók róla. lsd. alfa - klima . hu / hoszivattyu /<br><br>A moderator szemelyes megjegyzese:<br><br>
<br><br>Kedves klimakiraly!<br><br>Fajdalommal vegyes megdobbenessel tudatjuk, hogy Forumunkra irt<br>alabbi hozzaszolasat - amely megsertette moderalasi alapelveinket -<br>toroltuk.<br><br>Ha kifogassal szeretne elni a dontes ellen, irjon a<br>moderator@mail.index.hu cimre, fellebbviteli forumaink rendelkezesere<br>allnak, hogy megharcoljon az igazaert.<br><br>Ha viszont nincs tovabbi kifogasa, koszonjuk megerteset.<br><br>az Index.hu moderatorai<br><br>2009-05-21 20:14:32<br>Szerintem nem üldözött el Senkit.<br><br>A moderator szemelyes megjegy
zese:<br></i><br><br>

A moderátor személyes megjegyzése:

Törölt hozzászólás visszamásolása.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Ha állást tudnál kínálni ... az e-mail címem él. Klímaszerelés, ügyfélszolgálat, weboldalak szerkesztése üzemeltetése.

Lásd.:
alfa-klima . hu > Klíma, Páramentesítő
alfakonyhatechnika . hu > páraelszívó
http://www.parafalo.hu > Párátlanító
http://www.szagelszivo.hu > Szagelszívó

A nagyok (tőkeerősek) után ott (vagyok) (vannak ők most már, de mint látszik nem elérhetetlen a google első oldala senkinek) kicsiként.

Frissítés 2009.12.30: Közös megegyezéssel megszűnik a munkaviszonyom az Alfa-Klíma Kft. (Szeged) 2009.12.31-ével, a fenti szöveg így még aktuálisabb lett.

Köszönöm
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

2.-ik Köret Nélkül Reklám és Marketing Konferencia Szeged

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

SziaSztok!

Aki érdeklődik a reklám után és Szegedi ne hagyja ki. Voltam az elsőn, és a 41 éves fejemnek tudtak újat mondani! :-)

Klíma Király
Szeged legnagyobb marketing eseménye, már második alkalommal.

A nagy ágyúk itt lesznek közöttünk. Ezen a napon mindenki Rád figyel.

II. Köret Nélkül

Reklám és Marketing Konferencia

Csapjunk bele!

Visszatapsoltátok Őket és ismét itt vannak. Ezúttal még hosszabb előadások, még lényegesebb témák, 2010 kulcskérdései, példákkal, mintákkal, stratégiákkal.

Hogyan csinálják a legjobbak?

Építsd be a cégedbe, első kézből vidd haza a legnagyobbaktól.

Program

10.30 Regisztráció

Kép11.00-12.30 Mezriczky László

Magyar Reklámszövetség elnöke, Ispiro Consulting tanácsadó cég alapítója

Téma: Ki akarja a meccset már az öltözőben elveszteni? - minden az Employee Brandingről


Még mielőtt százezreket vagy milliókat költenél el marketingre, essen szó egy nagyon fontos és költségkímélő stratégiáról, ami a jelenlegi piaci helyzetben nélkülözhetetlen a cégek életében. Mégis kevesen ismerik, és még kevesebben alkalmazzák. Mezriczky László nagy multik (többek között HP, Magyar Telekom) kommunikációs és marketing igazgatói posztját látta el. A szakma kiváló szakembere, akinek a kisujjában van minden a sikeres marketingről.

12.30 - 13.00 Büfé ebéd (a jegy ára tartalmazza az ebédet)


Kép13.00-14.00 Damjanovich Nebojsa

Online marketing tanácsadó, Senpai Consulting ügyvezetője

Téma: Mik a különbségek a látványos és az eredményes website közt? - website auditálás lépései

Magyarország legkiválóbb online marketingese. Ha online vállalkozásod, vagy honlapod van és eredményes, sikeres céget akarsz, akkor az online marketinged kulcsfontosságú. A legjobb szakember mutatja meg lépésről lépésre azt, hogy a te website-od legyen a legjobb, leglátogatottabb és legeredményesebb.

Kép 14.00-15.30 Sas István

Reklámpszichológus

Téma: Kudarc-menedzsment vs. Élmény-marketing

Sas István a magyar reklám egyik kultikus alakja, a magyar reklámfilmezés látványosan legeredményesebb és legismertebb rendezője. Beszélnek "Sas István előtti és Sas István utáni" korszakokról, stílusokról, felfogásokról. Többek között a Skála Coopé, Hurka Gyurka ( májas hurka-véres hurka ), pécsi kesztyű, lottó, Fabulon, Hélia-D reklámok megalkotója. Több mint kétezer reklámfilm került ki a keze közül. A legnagyobb reklámok mestere, aki belelát a reklámozás szívébe-lelkébe, és őszintén elmondja, megmutatja mitől sikeres egy kampány és mitől van kudarcra ítélve. Lenyűgöző előadás, rengeteg példával.

Egy kis kedvcsináló:





Az előadások utolsó 10-15 perce: A Te kérdésed ideje!

Mi a legfontosabb kérdés a vállalkozásod kapcsán? Bátran kérdezhetsz az előadóktól.

Helyszín:

Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Konferenciaterem, Szeged, Párizsi krt. 8-12.

Időpont:

2010. január 28. (csütörtök), 11.00-tól és 15:30-ig (regisztráció 10.30-tól)
Jegyár:

A konferenciára a jegyár csupán 8 400 Ft+áfa

3 főtől csoportos kedvezmény: jegyár 6 800 Ft+áfa

Az 20 leggyorsabb jelentkező Marketing Expressz előfizetést kap ajándékba.

Miért kerül csupán ennyibe?

Ekkora összegért ma már jó esetben egy könyvet kaphatsz. Amit a konferencia három előadása nyújt Neked az sokkal több, mint három marketing szakkönyv. Mindannyian tudjuk, hogy a találkozás személyes varázsa, a tudás, gyakorlat, minták, példák, kiskapuk megfizethetetlen értéket képviselnek. Mi ezt kínáljuk Neked!

Ha kérdésed van, bátran keress minket!

érdeklődni, jelentkezni: programmix@invitel.hu vagy Sévity Zorán 20/347-82-82
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

SziaSztok!

Mint írtam már ne keressetek az Alfa-Klíma Kft.-nál, de azért nem tűntem el szakmából. A www.szegedklima.hu-n megtalálsz.

Köszönöm
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

janis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.08.25. 11:34

Re: Klíma Király

Hozzászólás Szerző: janis »

Tiszteletem Kedves KK!

Szakmai segitségét kérném.Van egy rokonomnak egy samsung aqv09nsax klimája aminek a beltérije alsó és felső ledje villog,de nem dolgozik.
A forumot olvasva leszedtem a kültéri tetejét,és az ott talált ledek állása:0 ,0, pir.villog------ipm áramtúlcsordulás(o.c).Azt szeretném meg-
tudni,hogy van valami kodolási javitási módszer,vagy alkatrész csere a megoldás? Pontosan mi ez a ipm ára..... hiba? Ez a hiba egy áram szü-
net után keletkezett. Köszönöm előre is az infokat. Üdv j. autoklímás.

Válasz küldése