Samsung klima

Moderátor: Klíma Király

Horváth Irén
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.08.12. 16:07

Samsung klima

Hozzászólás Szerző: Horváth Irén »

AQVO9Fan-klimám van de nem kapcsol be világit ami a szobába van./nem tudom máskép le irni/Hetekig nem voltam itthon a villanyórát le kapcsoltam bekpcsolás óta nem indul el.Kérek segitséget. Köszönöm.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung klima

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Horváth Irén írta:AQVO9Fan-klimám van de nem kapcsol be világit ami a szobába van./nem tudom máskép le irni/Hetekig nem voltam itthon a villanyórát le kapcsoltam bekpcsolás óta nem indul el.Kérek segitséget. Köszönöm.
Szia!

Ha ez nem mobil klíma, akkor miért itt?

Hogyan hogyan tudod újra írni a programját.
viewtopic.php?f=4&t=292
A beírandó kód AQV09FAN: 0 8 4 7 7 7 1 7 4 2 4 E

Üdv.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Somanagypapa
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.09.21. 13:10

Re: Samsung klima

Hozzászólás Szerző: Somanagypapa »

Elég régen foglalkozom klímával is, bár most egy ideje a kártyaváltás anyagi okai miatt hivatásosan nem, de bár nem szeretném bántani a SAMSUNG- ot, túl sok pozitív élményem nincs vele.
A gépek a mezőny áraiban igen előkelő helyen vannak.
Legutóbb a dühöngő szezonban a beszállítóm hetekre előre nem tudott gépet adni, még méreg drágán sem.
A NET pedig tele van a mindenféle segítség kérés, és kód törlési dolgokkal.
Ehhez képest nekem, és látóteremben is van jónéhány 20 évnél régebbi, sokat, és folyamatosan gond nélkül használt öreg gépem.
Talán szerencsésebb lenne egy- egy új, esetleg valóban nagyszerű masinát,- megoldást hagyni kiforrni, és csak azután elárasztani a piacot a gépekkel, és nem a gondokkal!

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung klima

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Somanagypapa írta:Elég régen foglalkozom klímával is, bár most egy ideje a kártyaváltás anyagi okai miatt hivatásosan nem, de bár nem szeretném bántani a SAMSUNG- ot, túl sok pozitív élményem nincs vele.
A gépek a mezőny áraiban igen előkelő helyen vannak.
Legutóbb a dühöngő szezonban a beszállítóm hetekre előre nem tudott gépet adni, még méreg drágán sem.
A NET pedig tele van a mindenféle segítség kérés, és kód törlési dolgokkal.
Ehhez képest nekem, és látóteremben is van jónéhány 20 évnél régebbi, sokat, és folyamatosan gond nélkül használt öreg gépem.
Talán szerencsésebb lenne egy- egy új, esetleg valóban nagyszerű masinát,- megoldást hagyni kiforrni, és csak azután elárasztani a piacot a gépekkel, és nem a gondokkal!
Szia!

Nem tisztem megvédeni a Samsungot, de szerintem nincs több gond velük mint a többi márkával. Mivel Nekem itt Szegeden egy ideig csak a Samsung jutott a többi márka másoknak adott jobb kondíciókat így szinte csak Samsungot telepítettem. És köszönöm szépen jól vagyok, kezelhető mennyiségű a hiba. Sokszor a hibakód teljesen mást mond mint ami valójában a hiba.

Az emberek elhanyagolják a klímájukat és +35 fokban meg ugrabugrálnak összevissza ... és egy ember teleszórja az összes létező fórumot, így sokszorozva meg a hibajelet.

Szóval Én merem vállalni a Samsungot ... igaz közben a többi cég is átállt erre a márkára így most újra szóródnak a márkák. és ezért mondom semmivel nem több a gond.

Üdv. Klíma Király fórumgazda
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése