CLIVET WSAT-XEM

Ipari nagy gépek folyadék hűtők

Moderátor: Klíma Király

Shepherd
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.17. 13:58

CLIVET WSAT-XEM

Hozzászólás Szerző: Shepherd »

Tisztelt Guruk!
Új vagyok a fórumon, de eddig is rátok néztem vendégként.
Adva van 1 Clivet WSAT-XEM tip. folyadékhűtő (2015). Szeretném az "agyát", a rajta futó programot gyári értékekre visszaállítani. Lehetséges, vagy külön lépésenként tudom csak megoldani. Gondolom van v.mi billentyű kombináció amivel megoldható!?
Üdv. Juhász János

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: CLIVET WSAT-XEM

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Helló,

A privát kérdésre, ez egy moderált fórum, a sok szemetet küldő robot miatt. Most már ha jól csináltam tudsz írni, ami látszik is a moderálás nélkül is.

Ez a Clivet nekem nem ismerős ugye CLH a fő forgalmazó, Ő meg nem nagyon szeret információt kiadni.

Gyári visszaállítás az szerintem nincs, legalábbis Én nem tudok ilyenről. Ha van is akkor a vezérlő áll vissza alapra, és csak a mellékelt dokumentáció alapján tudsz mindent visszaállítani egyesével.

Ez nem tűnik rossznak.

http://impexron-ltd.com/get.aspx?id=1190242
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Shepherd
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.17. 13:58

Re: CLIVET WSAT-XEM

Hozzászólás Szerző: Shepherd »

Szia!
Köszönöm a választ. A clivet céget megvette a vts. Ők a forgalmazók Magyarországon. Nem szeretném minősíteni "Őket", mert sok jót nem írnék. Az összes csap, a menetes csatlakozások, a szűrő fedél, stb. folyik. A szervíz semmit nem talált. Én szemrevételezve láttam refco szivárgás folyadékkal.
Nekem van a lenti tipushoz magyar nyelvü is. Ha valaki belefutna szintén!
Ha jól értem, mostantól írhatok a fórumra!?
Üdv. Juhász János

FrankMaify
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.03.29. 02:07

CLIVET WSAT XEM

Hozzászólás Szerző: FrankMaify »

Hello I am working clivet wsat-xin 21-141 for about 4 months now... Four days ago i had error007 shown... i deleted the alert as written in the manual and the pump started working again. After working for about 10 to 15 mins i have again the same error... Does anyone know smthing? Thank you

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: CLIVET WSAT XEM

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

FrankMaify írta:
2019.04.07. 03:17
Hello I am working clivet wsat-xin 21-141 for about 4 months now... Four days ago i had error007 shown... i deleted the alert as written in the manual and the pump started working again. After working for about 10 to 15 mins i have again the same error... Does anyone know smthing? Thank you
Cleaning condenser - measuring condensing pressure
measuring current consumption - phase sequence

Supply water high temperature -> high condenser presure -> high current
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

M.Zoltan
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.09.26. 21:26

Re: CLIVET WSAT-XEM

Hozzászólás Szerző: M.Zoltan »

Shepherd írta:
2018.12.26. 12:33
Szia!
Köszönöm a választ. A clivet céget megvette a vts. Ők a forgalmazók Magyarországon. Nem szeretném minősíteni "Őket", mert sok jót nem írnék. Az összes csap, a menetes csatlakozások, a szűrő fedél, stb. folyik. A szervíz semmit nem talált. Én szemrevételezve láttam refco szivárgás folyadékkal.
Nekem van a lenti tipushoz magyar nyelvü is. Ha valaki belefutna szintén!
Ha jól értem, mostantól írhatok a fórumra!?
Üdv. Juhász János
A VTS forgalmazza a Clivet berendezéseket, nem vette meg a céget. A XEM berendezésekben Siemens vezérlő van, nincsen neki gyári alaphelyzetbe állítás. PC-n vagy SD kártyán keresztül lehet a gyári paramétereket visszatölteni rá. A VTS le tudja kérni az olaszoktól és vissza tudja állítani az alapot.

Válasz küldése