Samsung Inverteres klíma hiba.

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

zooglaw írta:Szerintem, nem segít a programozás. De egy alapos kültéri egység takarítás lehet hogy igen.
Köszi a gyors választ, ám ha takarítás megtörtént, de változás nincs, nagyon el kell, hogy keseredjek??
Zoo[/quote]

Szia!

Ne keseregj, 06 80 SAMSUNG

K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Üdv.mindenkinek!Samsung aqv12nsbn klímával lenne probléma.Bekapcsolás után a kültéri nem indúl el a beltéri szoba hőmérsékletű levegőt fúj,kb.10perc után kikapcsol és villog az időzítő és a turbo led teljesen mindegy,hogy melyik programon van.Áramtalanítást,tisztítást már megpróbáltam.Segítséget előre is köszönöm.Garcia

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Üdv.Mindenkinek!Samsung aqv12nsbn klímával lenne problémám:bekapcsolás után a kültéri egység nem indul el és kb.10perc után a beltéri is kikapcsol,villog a turbo és az időzítő led.Programozást,áramtalanítást már probáltam,ha tudna valaki segíteni annak örülnék.Előre is köszönöm.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Garcia írta:Üdv.Mindenkinek!Samsung aqv12nsbn klímával lenne problémám:bekapcsolás után a kültéri egység nem indul el és kb.10perc után a beltéri is kikapcsol,villog a turbo és az időzítő led.Programozást,áramtalanítást már probáltam,ha tudna valaki segíteni annak örülnék.Előre is köszönöm.
Szia!

A kültéri egység is kivillogja mi a baja. Vagy 06 80 SAMSUNG
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Üdv.Klíma Király!A kültéri egységben hol találom a villogtatás helyét(a ledeket)?Köszönöm a segítséget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Garcia 2013.06.26. 18:03-kor.

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Szia!Köszi mail-t,ez nekem is megvan,a kültéri egységben hol keressem a "villogót" ebben segíts légyszives.köszi

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Garcia írta:Szia!Köszi mail-t,ez nekem is megvan,a kültéri egységben hol keressem a "villogót" ebben segíts légyszives.köszi
led.jpg
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Üdv.Klíma Király!Megvan a "villogó"Bekapcs. után kb.1 perc múlva zöld+piros folyamatosan világít, kb 10perc után kikapcsol.Megismételtem viszont most csak a piros világított.A leírás szerint abnormal serial communication a hiba,ha jól fodítottam(rendellenes soros kommunikáció).Na ez mi,van ebben biztosíték ,szerinted mi a baj?Egy gondolat:nem lehet,hogy kevés gáz van benne?Az igazság az,hogy a klímát annak idején (szerviz nélkűl kb.4éve) az ismerősömmel raktuk fel(a csövek+vezeték már kivolt építve)eddig jól működött.Bocs a sok maceráért,de ha van időd akkor légyszi segíts.Előre is köszönöm,Garcia.

Garcia
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.06.23. 12:20

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Garcia »

Üdv.Mindekinek!A nemrég leírtak alapján(06.27.)tudna nekem valaki segíteni,hogy mi a hiba a samsung klímámmal?Minden segítséget előre is kösznöm.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Garcia írta:Üdv.Mindekinek!A nemrég leírtak alapján(06.27.)tudna nekem valaki segíteni,hogy mi a hiba a samsung klímámmal?Minden segítséget előre is kösznöm.
Szia!

Sajnos nem, cserélni a vezérlő panelt. Általában párban javasolja a Samsung. 06 80 SAMSUNG

Üdv. K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése