Fisher FSI-127HFD hiba

Moderátor: Klíma Király

vdanics81
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.02.29. 08:50

Fisher FSI-127HFD hiba

Hozzászólás Szerző: vdanics81 »

Tipus Fisher FSI-127HFD inverteres klima. Fűtés közben megállt. Azóta áram alá helyezve felvillan az összes led, majd két nyolcas villog felváltva a beltérin. Távirányítóval elindul a mókuskerék, de a zsalut nem mozgatja. Valamennyit értek az elektronikához.
Service manualt szeretnék hozzá kérni, ha valakinek van. Vagy ha valalaki ismeri ezt a hibát, kérném ossza meg velem mit ellenőrizzek.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Fisher FSI-127HFD hiba

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

vdanics81 írta:Tipus Fisher FSI-127HFD inverteres klima. Fűtés közben megállt. Azóta áram alá helyezve felvillan az összes led, majd két nyolcas villog felváltva a beltérin. Távirányítóval elindul a mókuskerék, de a zsalut nem mozgatja. Valamennyit értek az elektronikához.
Service manualt szeretnék hozzá kérni, ha valakinek van. Vagy ha valalaki ismeri ezt a hibát, kérném ossza meg velem mit ellenőrizzek.
Szia

Nekem nincs.
Columbus klima terméke, probáld ott.
Ha nem megy szólj segitünk.

Gyanús eprom error
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

vdanics81
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.02.29. 08:50

Re: Fisher FSI-127HFD hiba

Hozzászólás Szerző: vdanics81 »

Szia!
Sikerült szereznem manualt, de ilyen hiba nincs benne. Igazából én is eeprom hibára gondoltam, csak megerősítést szerettem volna. Megpróbálom megkeresni a hibát a beltéri panelen. Ha nem találom, akkor csere.
Azért köszönöm a segítséget!

vdanics81
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.02.29. 08:50

Re: Fisher FSI-127HFD hiba

Hozzászólás Szerző: vdanics81 »

Üdv! Még nem sikerült panelt szereznem hozzá. Beltérit szeretnék cserélni, de csak multi inverterest kapni. Azt mondják, hogy csak multi kültérivel működik. Ez igaz, vagy használható mono kültérivel is? Vagy Bel és kültéri panelpár cserével lehet megoldani.

Köszönöm!

yoshi77
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.06.10. 22:22

Re: Fisher FSI-127HFD hiba

Hozzászólás Szerző: yoshi77 »

Szia!

A Fisher Fsi-127Hfd service manualt el tudnád küldeni privátban? Egy E3-as hibakóddal küzdök.

Gábor

Válasz küldése