Genex hőszivattyú

Moderátor: Klíma Király

vdkyani
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.10.08. 12:52

Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: vdkyani »

Sziasztok!



Vásároltam egy Genex HWGTH-18s hőszivattyút kb egy éve de csak most kötöttük be. Sajnos leírást nem kaptam hozzá. Egy hibakódot ír ki :Er 04. Esetleg van valaminek hasonló szerkentyűje beüzemelve, vagy egy leírása hozzá?? Leírás hiányában nem igazán tudom merre induljak. A netet már feldúrtam, de nem találtam hozzá semmit... Ha tudtok kérlek segítsetek

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Sziasztok.Ugyanez a problemam nekem is. Er 04. es nem vezerel ki semmit. Valaki tudna segiteni? Elore is koszonom.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Ezt tényleg jól eldugták ... gondolom áramlás hiba az a leggyakoribb.
Vagy ha 3 fázisú akkor fordított forgásirány.

Talán itt kellene érdeklődni.
http://www.hicon-hvac.com/2-5-water-sou ... it/179162/
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

ian.srs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.10.14. 10:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: ian.srs »

Sziasztok!

Hasonlóképp mi is próbálunk működésre bírni egy genex hőszivattyút. Kérdésem a következő:
A talajszondákhoz tartozó elosztóra szereltünk egy keringetőszivattyút, ezt pontosan hová kell bekötni, hogy a gép vezérelni tudja?
Illetve sikerült valamire jutni az ER04 hibakóddal?

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

hello. 3 fazis rendben. Aramlas is ok. vmi mast jelenthet.Megrobalom a linket. Koszonom

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Sziasztok.Sikerult ravennem a genex hoszivattyumat hogy mukodjon. Az er04 tovabbra is rejtely szamomra. 2 hete hibatlanul mukodik. Rohogve tartja 43 c fokon az 1000 l es puffert ugy hogy abbol egy ketszintes hazat futok. Tovabba is szeretnem ha vki tudna segiteni az er 04 el kapcsolatban. Koszi.Udv Attila.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

aty írta:
2020.10.25. 21:13
Sziasztok.Sikerult ravennem a genex hoszivattyumat hogy mukodjon. Az er04 tovabbra is rejtely szamomra. 2 hete hibatlanul mukodik. Rohogve tartja 43 c fokon az 1000 l es puffert ugy hogy abbol egy ketszintes hazat futok. Tovabba is szeretnem ha vki tudna segiteni az er 04 el kapcsolatban. Koszi.Udv Attila.
És most is van ER04 vagy eltűnt?
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Igy most eltunt. Egy parametert valtoztattam meg a programozasaban es a kompresszor magneskapcsolojanak vezerleset egy masik kimenetre raktam a nyakon.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

aty írta:
2020.10.26. 19:32
Igy most eltunt. Egy parametert valtoztattam meg a programozasaban es a kompresszor magneskapcsolojanak vezerleset egy masik kimenetre raktam a nyakon.
Oké . ;-) Ezzel majd nem mennek sokra a többiek, de legalább van remény hogy van megoldás. :-)
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

nagyon sxivesen elmondom akit erdekel es segitek is azokban a dolgokban amit megoldottam sajat magam. akar telefonon is.

Válasz küldése