Genex hőszivattyú

Moderátor: Klíma Király

István 40
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.11.13. 10:41

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: István 40 »

Szia engem érdekelne hogy mit állítottál át a genexen

István 40
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.11.13. 10:41

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: István 40 »

aty írta:
2020.10.26. 22:14
nagyon sxivesen elmondom akit erdekel es segitek is azokban a dolgokban amit megoldottam sajat magam. akar telefonon is.
Érdekelne mit állítottál át

sgb
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.11.14. 00:56

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: sgb »

Teljesen laikus vagyok, de!
Volt használati útmutatóm és teljes hibajegyzékem, kódokkal a Genex hőszivattyúkhoz. Nem találom, kölcsön adhattam. De a forrás megvan, így beszélek vele és tuti megszerzem, majd feltöltöm, ha tudom.
Nekem is kidobta ma az Er04-es kódot. Olvasgattam a fórumokat és nem találtam megoldást.
A KM1 felírat feletti 4 kapcsolót tartottam nyomva kb 1-2pecig. Mintha ezzel a kompresszort indítottam volna el manuálisan- Majd egyszer csak elaludt a hibakód.... Bekapcsoltam a gépet és most, müxik szépen..Kép

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Sziasztok.Bocsanat hogy nem.reagaltam eddig de rengeteg a tennivalom ugyanis ez ev januar 31 en leeget a hazunk teljesen. Tudom ennek nem.ittvan a helye de ez az oka hogy ritkan lepek be a forumra. Visszaterve a genex re, van ugye a kezelofelulete ami az enyemnek egy huawei markaju klimavezerlo panel. Remelem a tietek is ilyen . Van rajta egy Option feliratu gomb, azt nyomva tartva kb 5mp ig mig sipol utanna elengedve, ezt kovetoen mejelenik a kijelzon olyan felirat hogy SC 01 tol 09 ig. mindegyiket lehet ON vagy OFF allasba tenni. Nekem a SC 09 OFF volt. ezt allitottam at ON ra. Ettol kezdve elindult. Azaz a kompresszor magneskapcsoloja vezerleset at kellet tennem egy masik kimenetelre a nyakon es igy az is beindult mikor megjelent a kijelzon a futest jelzo ikon. Nagyon halas lennek ha megtalalnad a teljes leirast mert vannak meg ismeretlen dolgok amit korigalni szeretnek. Koszi es udv mindenkinek.

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Sziasztok. Nem talál senki leírást a genexhez végül??

aty
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020.08.27. 21:02

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: aty »

Sziasztok. Tovabbra sem sikerult senkinek leirast a genex hez talalni?? Ha megis kerlek titeket osszátok meg velem.is. Elore is koszi. Udv. Attila.

imi.lakatos
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.01.22. 09:52

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: imi.lakatos »

Klíma Király írta:
2020.10.25. 21:49
aty írta:
2020.10.25. 21:13
Sziasztok.Sikerult ravennem a genex hoszivattyumat hogy mukodjon. Az er04 tovabbra is rejtely szamomra. 2 hete hibatlanul mukodik. Rohogve tartja 43 c fokon az 1000 l es puffert ugy hogy abbol egy ketszintes hazat futok. Tovabba is szeretnem ha vki tudna segiteni az er 04 el kapcsolatban. Koszi.Udv Attila.
És most is van ER04 vagy eltűnt?
Üdv. Én is egy ilyen hősszivattyút próbálnék egy automatika rendszerbe vonni. Sajnos a bekötésekről semmi infó sehol. A fő kérdés, hogy HMV-t le tud kezelni? Vagy csak fix hőmérséklet előre és kész?

A panelről, bekötésekről van esetleg valami segédlet?
Köszönöm!

V.Robi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.02.16. 11:06

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: V.Robi »

Sziasztok nekem van egy GENEX geotermikus hőszivattyú leírás, amiben hibakodok is vannak, ha még valakit érdekel.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

V.Robi írta:
2024.02.16. 11:25
Sziasztok nekem van egy GENEX geotermikus hőszivattyú leírás, amiben hibakodok is vannak, ha még valakit érdekel.
Ha elküldöd nekem feltöltöm ide, vagy ha van kedved Te is megteheted.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

zolic
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.03.09. 15:26

Re: Genex hőszivattyú

Hozzászólás Szerző: zolic »

Sziasztok,
Esetleg sikerült a GENEX geotermikus hőszivattyú leírást megosztani?
Köszi

Válasz küldése