-LG LS-K 1860YL, R22 gáz-

Moderátor: Klíma Király

József
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.08.31. 15:44

-LG LS-K 1860YL, R22 gáz-

Hozzászólás Szerző: József »

Üdvözöllek benneteket.
Fenti klímám van, kiválóan hűt-fűt, csak kikapcsol magától és ez lehet 11 óra működés után, de lehet 2 perc után is, nagyon változó.
Távirányítón megmarad a bekapcsolt állapot, beltéri leáll, zsalu becsukódik majd a kültéri is leáll ugyan úgy mintha én nyomtam volna ki a távirányítót.
Azonnal újra lehet indítani, de hogy meddig megy az már kérdés. Segítséget kérnék.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: -LG LS-K 1860YL, R22 gáz-

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

József írta:
2023.08.31. 15:55
Üdvözöllek benneteket.
Fenti klímám van, kiválóan hűt-fűt, csak kikapcsol magától és ez lehet 11 óra működés után, de lehet 2 perc után is, nagyon változó.
Távirányítón megmarad a bekapcsolt állapot, beltéri leáll, zsalu becsukódik majd a kültéri is leáll ugyan úgy mintha én nyomtam volna ki a távirányítót.
Azonnal újra lehet indítani, de hogy meddig megy az már kérdés. Segítséget kérnék.
Nézze meg egy szerelő ... forog a kültéri ventilátor hallható sebességgel ... megy a kompresszor hallható sebességgel ...
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

József
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.08.31. 15:44

Re: -LG LS-K 1860YL, R22 gáz-

Hozzászólás Szerző: József »

Üdvözlöm.
Természetesen jól működik a kültéri, mindaddig míg ki nem kapcsol.
E-mailen keresztül, hosszas telefonbeszélgetésekkel és 5 személyes találkozással, összesen kb. 15 szerelő volt. Mindenki csak találgatott, emilbe 50-170 E Ft ajánlatot kaptam semmi biztosítékkal, ennyit nem szabad rákölteni. Olyan szerelő is nézte aki kicserélt egy kondenzátort és 5 perc múlva kikapcsolt, megállapítottuk, nem ez volt a hiba. Ígérete szerint utána jár, majd keresni fog, 3 hónap telt el. Hűtőszerelőtől kaptam az ötletet, mivel jól működik, használd addig míg teljesen le nem áll, akkor megtalálják a hibát. Véleményem, a mai klíma szerelők telepítésre és utána 5 évig az ingyenpénz beszedésére szakosodtak, javítani nem akarnak, nem tudnak. Köszönöm a választ.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára József 2023.09.03. 17:34-kor.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: -LG LS-K 1860YL, R22 gáz-

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

József írta:
2023.09.03. 17:30
Üdvözlöm.
Természetesen jól működik a kültéri, mindaddig míg ki nem kapcsol.
E-mailen keresztül, hosszas telefonbeszélgetésekkel és 5 személyes találkozással, összesen kb. 15 szerelő volt. Mindenki csak találgatott, emilbe 50-170 E Ft ajánlatot kaptam semmi biztosítékkal, ennyit nem szabad rákölteni. Olyan szerelő is nézte aki kicserélt egy kondenzátort és 5 perc múlva kikapcsolt, megállapítottuk, nem ez volt a hiba. Ígérete szerint utána jár, majd keresni fog, 3 hónap telt el. Hűtőszerelőtől kaptam az ötletet, mivel jól működik, használd addig míg teljesen le nem áll, akkor megtalálják a hibát. Véleményem, a mai klíma szerelők telepítésre és utána 5 évig az ingyenpénz beszedésére szakosodtak, javítani nem akarnak, nem tudnak. Köszönöm a választ.
Lehet. Azért nekem 90% feletti a javítási arány ilyen ki-be kapcsolósnál, az inverteresnél is 80% legalább ... ha jól számolom 10 alatti elektronika van a műhelyben ami kifogott rajtam egy év alatt ... és annyi jön hogy nem győzöm. https://www.szegedklima.hu/klima_javita ... avitas.php
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése