Milyen klímát vegyek?

Moderátor: Klíma Király

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Klíma Király írta:
daniel21 írta:Ezek mennyire jó klímák KIT-UE12-QKE vagy ez KIT-RE12-QKE Panasonicok 3.5kw-osok.
Az RE sorozat az már egy jó választás. Az UE sorozat az már nagyon átlagos.
Igaz de az UE...QKE már elektronikus adagolós és dc motoros a kültéri venti. Ha jól tudom azért szoftveresen visszatiltva, -10C alatt nem fűt.

Mióta szereltünk UE-t még nem volt mínusz 10 fok Celsius ... illetve távfűtéses a lakás nem is igen tervezik a fűtést. Service manual-t kéne guglizni, de nincs kedvem. :-)

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

seth írta:
daniel21 írta:KIT-RE12-QKE 163.000ft körül mennyire jó ár? Akkor jó ár vagy sem?
Szia. Hol tudsz ennyiért ilyen klímát? Nekem is kellene.
Üdv.
Meg nekem is kellene :) Komolyra fdordítve ez az ár nagyon alacson,. Szerintem van ismerősösd aki 1 ft nyereséggel adja át.

Nettó vagy bruttó árról beszélsz?

daniel21
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 23:23

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: daniel21 »

Samsung klíma helyett milyen másik klíma van ami olcsóbb, de azért nem túl gagyi.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

daniel21 írta:Samsung klíma helyett milyen másik klíma van ami olcsóbb, de azért nem túl gagyi.
Daikin. Ugyan még nem érkezett meg de csak meg fog.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

daniel21
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 23:23

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: daniel21 »

A Daikin klíma nem magassabb kategória mint a Samu? Én úgy tudom hogy drágább is.2014-es Samsung klímáról kaptam 135.000ft+áfa ajánlatot a Daikin pedig 165.000ft+áfa. Azért keresek olcsóbbat mert tulajdonképpen kb. két hónapot menne a klíma persze tudom hogy akkor nagyon kell és nem akarnék bele tenni több pénzt a szükségesnél. Fűtésre átmeneti időszakban mennyire jók a klímák pl. a Samsungok.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

daniel21 írta:A Daikin klíma nem magassabb kategória mint a Samu? Én úgy tudom hogy drágább is.2014-es Samsung klímáról kaptam 135.000ft+áfa ajánlatot a Daikin pedig 165.000ft+áfa. Azért keresek olcsóbbat mert tulajdonképpen kb. két hónapot menne a klíma persze tudom hogy akkor nagyon kell és nem akarnék bele tenni több pénzt a szükségesnél. Fűtésre átmeneti időszakban mennyire jók a klímák pl. a Samsungok.
Szia!

Írj nekünk is ás hátha meglepődsz. Csak hivatkozz erre a topicra.

Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

daniel21
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 23:23

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: daniel21 »

Vedd úgy hogy írtam, de ide várnám a megfelelő felvilágosítást adó választ, mert gondolom azért lett létre hozva ez a topic.
Üdv.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

daniel21 írta:Vedd úgy hogy írtam, de ide várnám a megfelelő felvilágosítást adó választ, mert gondolom azért lett létre hozva ez a topic.
Üdv.
Ha jól megnézed a webet majdnem mindenütt ugyanazt az árat látod kiírva. Gondolod ide fogunk más árat írni?
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

rostiron
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.09. 11:31

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: rostiron »

Sziasztok.

Erről a klímáról mik a vélemények ? Meg szabad venni ? Egy panel lakásba egy 24m² és egy 12m² szobához kellene, arra az évi pár hétre ami tényleg elviselhetetlen. http://www.midea.co.hu/hu/home/168-mide ... klima.html

Üdv.

moxaj
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.24. 11:06

Re: Milyen klímát vegyek?

Hozzászólás Szerző: moxaj »

Üdv,

Egy zuglói lakásba kellene klíma. 3,5 kW-os készülék. 220e körüli készülék érdekelne. Próbáltam tájékozódni, de nagy a választék :)

Jövő héten szeretnénk szereltetni is.

Válaszukat előre is köszönöm,

Üdvözlettel: moxaj

Válasz küldése