Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Hali!

Még nem sikerült személyesen összefutnunk de a dakint ismerve nem lesz csalódás már első találkozás sem. Nézd meg te is a Daikin Nexura adatlapját és készülj a nyári szezonra. Akarom mondani a fűtés szezonra, ventilátoros üzem nélkül is tud fűteni! Vajon van már ilyen a piacon Én nem tudok róla, ha te tudsz írd be ide. :-)

Daikin Nexura klíma

K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

zoltabencsik
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.06.25. 06:54

Daikin RQ100B7V3B kültéri

Hozzászólás Szerző: zoltabencsik »

Szisztok.Van egy DAIKIN RQ100B7V3B kültéri.A gép mindig leold.Ma felmentem és saját magam megnéztem mit is csinál a gép.Elindítom nagyon szépen megy az áramfelvétele 13,5A kb. 3perc után átkapcsol valami szelep és nekiáll a kompresszor erőlködni és felmegy az áramfelvétel 20,5A-ig.Ekkor leold.Mi lehet a baj? Gondoltam már rá hogy gázhiány miatt vagy dugulása van neki? Mi az amiért átkapcsol 3perc után? ha minden jól megy holnap már nyomásmérővel is megtudom nézni. Érdeklődéssel várom a tanácsokat!!UI: ma megnéztem tüzetesen és úgy tűnik, hogy dugulása van a fiúnak.http://kepfeltoltes.hu/view/110420/lefa ... es.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/110420/lefagyas1 ... es.hu_.jpg
a képeken látható hogy kezd lefagyni a gép szűrője.Rögvest le megy vákuumra a szívó oldal és a nagy áramfelvétel miatt leold.
Jól látom a helyzetet??? Várom a tanácsokat!!!! :o

zoltabencsik
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.06.25. 06:54

Re: Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: zoltabencsik »

Úgy látom ezt a topikor nem nagyon látogatja senki SAJNOS!
Kár pedig jól jönne a segítség!! :o

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

zoltabencsik írta:Úgy látom ezt a topikor nem nagyon látogatja senki SAJNOS!
Kár pedig jól jönne a segítség!! :o
Helló!

Én ennyi infó alapján nem tudok válaszolni ... gondolom van annak a szelepnek neve is. Illetve egy Nexura-s topicban nem szívesen válaszol az ember fia egy olyan kültéri típusra ami tuti nem nexura, és 100 féle beltéri egységgel párosítható.

Tisztelettel Márki Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

zoltabencsik
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.06.25. 06:54

Re: Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: zoltabencsik »

Klíma Király írta:
zoltabencsik írta:Úgy látom ezt a topikor nem nagyon látogatja senki SAJNOS!
Kár pedig jól jönne a segítség!! :o
Helló!

Én ennyi infó alapján nem tudok válaszolni ... gondolom van annak a szelepnek neve is. Illetve egy Nexura-s topicban nem szívesen válaszol az ember fia egy olyan kültéri típusra ami tuti nem nexura, és 100 féle beltéri egységgel párosítható.

Tisztelettel Márki Imre
Kedves Imre.
Köszönöm a helyre igazítást és bevallom igazad van. A beltéri illetően ez egy kazettás beltéri a típusát sajna nem tudom mert mindent lemostak róla az idők során. Ha esetleg nyitok egy topikot az általános DAIKIN néven talán felfigyel valaki rá?Másik : attól hogy milyen beltéri van a gépen szerintem még nem kel lefagyni a nyomó oldali nedvesség szűrőnek! vagy tévedek?Azt hogy melyik szelep kapcsol majd meg nézem pontosan.Addig is még egyszer köszi a helyre igazítást
Tisztelettel Bencsik Zoltán ;)

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

http://www.icglimited.co.uk/library/web ... 05-01).pdf

bocsánat az offért de ez a szervízanyaga ha jól látom.

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Daikin Nexura a 2011-es szezon első klíma ujdonsága

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Daikin Nexuráról tapasztalat olyannál aki ténylegesen birtokolja?

Válasz küldése