Hangos a kültéri egység!

Moderátor: Klíma Király

Laci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.07.08. 14:50

Hangos a kültéri egység!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok márciusban vettem egy 3,6kw HD inverteres hűtő-fűtő klimát nagyon szuper csak akárhogy probálom kimélni ventillátor 1 re hold gomb 24 fok stb.. zajos és idegesitő a kültéri egysége egy kapu alatt lett felszerelve egy társasházba olyan mint a trafóház úgy zúg hiába veszi le a teljesitményét :/ mit tudnék csinálni van rá megoldás? szivem szerint belevernék vagy tizet! a kompresszor zug szerintem de jó lenne ha volna valami polifom vagy valami halkitási megoldás ha tudtok valamit köszönöm előre!

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Hangos a kültéri egység!

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Laci írta:Sziasztok márciusban vettem egy 3,6kw HD inverteres hűtő-fűtő klimát nagyon szuper csak akárhogy probálom kimélni ventillátor 1 re hold gomb 24 fok stb.. zajos és idegesitő a kültéri egysége egy kapu alatt lett felszerelve egy társasházba olyan mint a trafóház úgy zúg hiába veszi le a teljesitményét :/ mit tudnék csinálni van rá megoldás? szivem szerint belevernék vagy tizet! a kompresszor zug szerintem de jó lenne ha volna valami polifom vagy valami halkitási megoldás ha tudtok valamit köszönöm előre!
Szia!

Nekem még nem sikerült gyárilag hangos kültérit lecsendesíteni. Ez viszont számomra új hogy a HD hangos. Lehet hogy ez még Midea gyártású és R407C gázzal üzemel, mert azok nagyon zúgósak.

Üdv Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése