Fisher inverteres

Moderátor: Klíma Király

wolfid
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.05. 08:27

Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: wolfid »

Sziasztok!

A 2db klíma felszerelése után nyomáspróba OK nitrogénnel, vákumozás OK, elektromos bekötés OK. Az egyik profin működik, pedig
az volt a nehezebb összehozni a hajlítások és a távolság miatt. A másik nem hűt, és a kültéri folyadécsatlakozó pillanatok alatt
lederesedik, a szelepek nyitva, mindkettő vadi új.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Ennyi infóból a fene se tudja. Gyári gázhiány ami nem gyakori.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

wolfid
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.05. 08:27

Re: Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: wolfid »

Köszönöm megoldódott, gyárilag gázhiányos volt

Jmen
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.09.03. 18:31

Re: Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: Jmen »

Sziasztok

Bocs a beleszólásért de szerintem is gázhiány a hiba bár én még Fishernél ilyennel nem találkoztam soha!
Viszont még inverterest sem szereltem a mint egy 5 éves pályafutásom alatt, (valahogy kimaradt) így közbe szúrnék egy kérdést a vezérlésre vonatkozóan.
Azaz: milyen a vezérlő, kábel? 4x1,5mm mint a Samsungok esetében? Mostanában lesz (végre) két telepítésem ilyen típussal azért érdekelne.

Köszi

Jmen (Jani)

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Jmen írta:Sziasztok

Bocs a beleszólásért de szerintem is gázhiány a hiba bár én még Fishernél ilyennel nem találkoztam soha!
Viszont még inverterest sem szereltem a mint egy 5 éves pályafutásom alatt, (valahogy kimaradt) így közbe szúrnék egy kérdést a vezérlésre vonatkozóan.
Azaz: milyen a vezérlő, kábel? 4x1,5mm mint a Samsungok esetében? Mostanában lesz (végre) két telepítésem ilyen típussal azért érdekelne.

Köszi

Jmen (Jani)
Szia!

Igen, 4eres szokott lenni. A hyper modern gépek azok 3eres + 2eres és kültéribe megy a betáplálás ... és van amelyik vagy a beltéri van a kültéri a betáplálás. Szóval kezd újra a kommunikáció elválasztódni az erőátviteli kábelről.

Klíma Király
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Jmen
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.09.03. 18:31

Re: Fisher inverteres

Hozzászólás Szerző: Jmen »

Szia Imre!

Kösz a gyors választ és igen én is ezt tapasztalom, főleg az új Fujitsu és Hitachi gépek lesznek nem sokára szétválasztott dc. kommunikációval.

Olvasgattam mostanában miket írtál, és nem értem én sem hol vannak a profik, miért nem válaszol senki szinte rajtad kívül?
Pedig még magamról sem állíthatom, hogy "találkoztam én már mindennel kérem" 14 év üzemeltetési és 5 év szerelési gyakorlattal.
Kíváncsi volnék egy két más "öreg szaki" véleményére is, legyen az karbantartás vagy szerelési kérdés!

MÉG EGYSZER KÖSZ:

Mitrácska János (Jmen)

Válasz küldése