EEPRON kód

Moderátor: Klíma Király

twister
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.26. 13:23

EEPRON kód

Hozzászólás Szerző: twister »

Üdvözlöm Klíma Király !
Arra szeretnék választ kapni, hogy mi lehet az alábbi jelenség oka.
A lakásunkba egy Samsung AQ12FDX, AQ12FDN típusú hűtő-fűtő inverteres berendezés került kb. 3 éve beépítésre.
Eddig szépen működött, semmi hibája sem volt. Most pedig nem tudom bekapcsolni sem a távirányítóval, sem a hálózati gombjával. Pontosabban, bekapcsol, de pár másodperc után kikapcsol. A beltérin található ledek ( hűtés, turbo ) egyszerre villog, és se kép se hang. A hálózatról is leválasztottam. Korábban fórumozók írtak hasonló panaszról és Ön felajánlotta nekik, hogy a beállításhoz szükséges EEPRON kódot elküldi. Nagy segítség lenne, ha nekem is elküldené.
A segítséget előre is köszönöm: Sándor
szucslaca75@freemail.hu

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: EEPRON kód

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

twister írta:Üdvözlöm Klíma Király !
Arra szeretnék választ kapni, hogy mi lehet az alábbi jelenség oka.
A lakásunkba egy Samsung AQ12FDX, AQ12FDN típusú hűtő-fűtő inverteres berendezés került kb. 3 éve beépítésre.
Eddig szépen működött, semmi hibája sem volt. Most pedig nem tudom bekapcsolni sem a távirányítóval, sem a hálózati gombjával. Pontosabban, bekapcsol, de pár másodperc után kikapcsol. A beltérin található ledek ( hűtés, turbo ) egyszerre villog, és se kép se hang. A hálózatról is leválasztottam. Korábban fórumozók írtak hasonló panaszról és Ön felajánlotta nekik, hogy a beállításhoz szükséges EEPRON kódot elküldi. Nagy segítség lenne, ha nekem is elküldené.
A segítséget előre is köszönöm: Sándor
szucslaca75@freemail.hu
Kedves Sándor!

AQ vagy AQV?
Gondolom AQV ha igen akkor olvasson tovább ha nem akkor írjon újra.
AQV12FDN/AQV12FDX
A villogás a kültéri egység hibáját jelzi, de azt hogy mi hiba kód azt csak a kültéri egységben lévő 3db. LED-ről lehet leolvasni.
Az azonosító kód: AQV12FAN 0 9 4 8 7 7 1 7 4 2 4 E
Így viheti be.
Az viewtopic.php?f=4&t=292

Üdv. K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

twister
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.26. 13:23

Re: EEPRON kód

Hozzászólás Szerző: twister »

Köszönöm, ez gyors volt !:) Megyek a tetőre, megnézem a hiba jeleket ! Pill és nézem.

twister
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.26. 13:23

Re: EEPRON kód

Hozzászólás Szerző: twister »

Megnéztem: AQ, nincs "V"

Válasz küldése