LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Hát lehet hogy a cserélt szenzor hibás, de nem gondolom hogy gyári új rossz lenne, de lehetséges.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Peter46
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.12.30. 11:27

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: Peter46 »

Kedves K.K !
Én arra gondoltam, hogy ez a hibás relé okozhatta azt, hogy a múltkor berakott hőérzékelő ismét tönkre ment??.A hőérzékelő beszereléskor ment a gép, majd pár nap múlva megint nem. A kültériben lévő relén semmilyen kidudorodás, vagy sérülés nem látszott. Egyébként a nyáklapon több döglött bogár ( büdösbogár, katica bogár) volt, ezeket finoman kiszedtem.Nem okozhatott esetleg ez is valamilyen áthúzást, érintkezést amíg éltek (nedves test ) két vezeték csík között áthidalásként ??
( egyébként azért néztem bele, mert azt néztem meg, hogy hány voltos van benne. 12 voltos )
üdv. péter

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Nem, a relé biztos nem okoz szenzor hibát. Faék egyszerűek ezek a gépek. Én eddig egy panel tudtam tönkre tenni, azt is vízzel.

Vissza rakhatod a régi szenzort de gondolom azzal is hibára fog futni azonnal.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Peter46
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.12.30. 11:27

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: Peter46 »

Kedves K. K !

Mivel utolsó bejegyzésemben azt jeleztem, hogy később még vissza térhetünk a javításra, ezért szeretném megkérdezni, hogyan tudnék veled privát levelezésbe kerülni , e.mail ?? Néhány részletet, kérdést ott jobban tudnám leírni, feltenni.

üdv. péter

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Peter46 írta:
2018.06.10. 18:08
Kedves K. K !

Mivel utolsó bejegyzésemben azt jeleztem, hogy később még vissza térhetünk a javításra, ezért szeretném megkérdezni, hogyan tudnék veled privát levelezésbe kerülni , e.mail ?? Néhány részletet, kérdést ott jobban tudnám leírni, feltenni.

üdv. péter
Szia,

markiimre@gmail.com

Üdv. Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

kali
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.10.14. 21:08

Re: LG klíma CH06, hatot villog, Error Code 6

Hozzászólás Szerző: kali »

Kedves K.K.! LG Art Cool klímámon 6-szor villog a LED és nem indul, de az az érdekes, hogy csak hidegben rosszalkodik. Nyáron semmi baja, amint viszont lecsökken a hőmérséklet 7-8 fok alá, megy a villogás. Mitől lehet? Relé, termosztát, kondi? Másnál is előfordult már ez a hiba?
Köszönöm a választ előre is! Ali (Budapest)

Válasz küldése