Melyik a jobb olcsó klíma?

Moderátor: Klíma Király

krisztianfz6
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.09.06. 21:10

Melyik a jobb olcsó klíma?

Hozzászólás Szerző: krisztianfz6 »

Split klíma vásárlásán töröm a fejem, de nem igazán tudok dönteni.
Kinéztem ezt a három márkát: Vortex, Simbio, és a Nilecool (ez a legszimpatikusabb) 3,5 Kw-osban gondolkodom, egy 25-30nm-es tetőtéri szobába kellene,, amit körbesüt a nap, nyáron 35-36 fok van nappal.

Még fontos szempont, hogy a légterelőt lehessen állítani jobbra-balra, hogy csak egy irányba fújjon. Fel-le természetesen fújhat folyamatosan, de a jobb-bal iránynak fixnek kell lennie.

Van valakinek tapasztalata az olcsóbb klímákkal?

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Melyik a jobb olcsó klíma?

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

krisztianfz6 írta:Split klíma vásárlásán töröm a fejem, de nem igazán tudok dönteni.
Kinéztem ezt a három márkát: Vortex, Simbio, és a Nilecool (ez a legszimpatikusabb) 3,5 Kw-osban gondolkodom, egy 25-30nm-es tetőtéri szobába kellene,, amit körbesüt a nap, nyáron 35-36 fok van nappal.

Még fontos szempont, hogy a légterelőt lehessen állítani jobbra-balra, hogy csak egy irányba fújjon. Fel-le természetesen fújhat folyamatosan, de a jobb-bal iránynak fixnek kell lennie.

Van valakinek tapasztalata az olcsóbb klímákkal?
Amelyik Midea vagy Gree gyártású azt vedd meg. A Galanz és Chigo gyártásút azt inkább kerüld. Sajnos Én nem ismerem az idei multiáruházas klíma választékot, 1db. telepítését sem vállaltam el és időm sem volt benézni miket hordanak be ilyen-olyan gyorsan megszűnő Kft.-k.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése