Büdös a klíma.

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Büdös a klíma.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

SziaSztok!

Ha büdös dohos a klímánk akkor takarítani kell ... vagy venni egy automatikusan szárító tisztító modellt.

A modern plazma szűrős klímák össze is szedik szárítóskor leváló szennyeződéséket. A bátrabb gyártók ilyenkor a plazmát olyan szintre állítják hogy egy kis mennyiségű ózont termel a plazma szűrő ezzel kiöli az esetleg már megtelepült baktériumokat.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

djpubkings
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010.10.01. 17:42

Re: Büdös a klíma.

Hozzászólás Szerző: djpubkings »

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni klímatisztításal kapcsolatban. Van egy Samsung Crystal klímám ami hát nem büdös de biztonság kedvéért kiakarom tisztítani. A szűrőket már kimostam megszárítottam. Már csak a beltéri hőcserélő lamelák maradtak hátra. Ebben az esteben mivel járok jobban.: klímatisztító aeroszol,hőcserélő tisztító folyadék bekeverve vízzel és permetezve, vagy pumpás szórófejes klímatisztító. Van még nekem gőztisztító gépem is,csak azt a műanyag véglett gondolom nem igazán lehtne használni. Gondolom a folyadékos permetezős tisztítás az csak szakember végezze,mert nemlehet csak úgy locsolni. Az aeroszolos spray tetszik, mert csak befújom hagyom 10 percig hatni a szert, aztán bekapcsolom a klímát. (Legalábbis a használati útmutató ezt írja az e-fajta termékeknél)
Szóval kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata.

Válasz küldése