Blaupunkt klíma?

Moderátor: Klíma Király

sednatrip
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.18. 20:25

Blaupunkt klíma?

Hozzászólás Szerző: sednatrip »

Üdvözletem!

Kis segítséget szeretnék kérni. Ma kinéztem egy Midea klímát egy webshopban, ezért telefonon felkerestem őket hogy érdeklődjek, de nagy meglepetésemre az ügyintéző hölgy azt mondta hogy sajnos mostanában elég sok a problémás Midea készülék, ezért egy Blaupunktot ajánlott hasonló áron. Nekem szimpatikusabb a Blaupunkt, mert arról legalább már hallottam, igaz autóhifi ügyben :) Viszont Magyarországon gyakorlatilag csak ez a webshop árulja a Blaupunkt klímákat vagy talán még egy másik, alig találtam infót, szóval gondoltam hátha itt kapok némi okosítást ezzel kapcsolatban: Blaupunkt TurboVENTER 3,5 kW :)

Volna egy másik kérdésem is: 2 szobát szeretnénk hűteni vele kb 20-20 négyzetméteresek, 2,5 méter belmagassággal. A beltéri egység elhelyezésével merült fel kérdés, ugyanis ma egy szaki azt mondta, hogy MINDENKÉPPEN az ajtóval szemben lévő falra kéne rakni a klímát, hogy közvetlen áramoljon a levegő a belső helyiség felé. Viszont mi az ajtó fölé szeretnénk rakni, mert ott esztétikusabb lenne. Így viszont csak az egyik helyiségbe fújna közvetlenül. Egy másik szaki azt mondta, hogy ez nem gond, csak ebben az esetben lassabban fog lehülni a másik helyiség. Ez tényleg így működik, szóval lehet akár az ajtó fölött is?

Minden segítséget nagyon köszönök!

ri2ka86
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.07.02. 22:30

Re: Blaupunkt klíma?

Hozzászólás Szerző: ri2ka86 »

Szia!

Nem tudom hogy nem túl késő, de nekem tavaly szereltek be Blaupunkt klímát, és azóta is szuper. Nagyon megvagyok elégedve vele.
Mellesleg előtte más márkám volt, ami hangos volt és csak forróságban volt rossz. :) de ez már a múlt.

Sikerült beszereltetned a klímát?

ri2ka86

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Blaupunkt klíma?

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

ri2ka86 írta:Szia!

Nem tudom hogy nem túl késő, de nekem tavaly szereltek be Blaupunkt klímát, és azóta is szuper. Nagyon megvagyok elégedve vele.
Mellesleg előtte más márkám volt, ami hangos volt és csak forróságban volt rossz. :) de ez már a múlt.

Sikerült beszereltetned a klímát?

ri2ka86

Ugyanezeket a Blaupunk klímákat sokféle néven soikkal olcsóbban is meg lehet venni. GREE a gyártó és sokféle néven van forgalomban(Inventor, Sinclair HD 2011-es évjárat Sanyo egyes típusok stb)

sednatrip
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.18. 20:25

Re: Blaupunkt klíma?

Hozzászólás Szerző: sednatrip »

Kicsit kései lett a válasz, de azért köszönöm! :) Megvettem volna egyébként mert jó érzéseim voltak ezzel kapcsolatban, csak elvitték előlem akkor az utolsó darabot és nem tudtam több hetet várni. Így egy Samsung Maldives lett helyette, 3,5 kW-os, amit elég sokat járattunk már ebben az afrikai nyárban és eddig elégedettek vagyunk vele nagyon.

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Blaupunkt klíma?

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

sednatrip írta:Kicsit kései lett a válasz, de azért köszönöm! :) Megvettem volna egyébként mert jó érzéseim voltak ezzel kapcsolatban, csak elvitték előlem akkor az utolsó darabot és nem tudtam több hetet várni. Így egy Samsung Maldives lett helyette, 3,5 kW-os, amit elég sokat járattunk már ebben az afrikai nyárban és eddig elégedettek vagyunk vele nagyon.
Használd egészséggel! Reméljük nem lesz rejtélyes szoftverbaja.

Válasz küldése