Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Moderátor: Klíma Király

killer50
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.02.16. 15:49

Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: killer50 »

Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU tipusú klímát vettem és az agondom hogy nem tudom a klímát összehozni a routerrel. És a samsung logó alatt a beltérin nem világít kék fénye. Ebben tudna nekem segítenin valaki?? Előre is köszönöm.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

killer50 írta:Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU tipusú klímát vettem és az agondom hogy nem tudom a klímát összehozni a routerrel. És a samsung logó alatt a beltérin nem világít kék fénye. Ebben tudna nekem segítenin valaki?? Előre is köszönöm.
Szia!

Sajnos Én nem. Csak kérdéseim lennének. A router admin felületén látod a klímát? Gondolom ott a MAC címe alapján látszania kéne. Ha látod lehet tovább lépni.
android.jpg
Ha szűrsz MAC címre akkor lehet azért nem tudod elérni vedd fel a MAC listára.
mac.jpg
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

killer50
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.02.16. 15:49

Re: Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: killer50 »

Sajnos nem látom a klímát a listában.

killer50
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.02.16. 15:49

Re: Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: killer50 »

Köszönöm szépen a seggítséget de megoldódott a problémám. A routeren kellett álítani hogy tudjon csatlakozni a rendszer. Még egyszer köszönöm szépen. :-)

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

killer50 írta:Köszönöm szépen a seggítséget de megoldódott a problémám. A routeren kellett álítani hogy tudjon csatlakozni a rendszer. Még egyszer köszönöm szépen. :-)
Szia. Ha pontosan meg irnad hogy mit kellett allitani. Szerintem sokan halasak lennenek. Koszi elore is.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Samsung Klíma AR24FSSEDWUNEU

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

killer50 írta:Köszönöm szépen a seggítséget de megoldódott a problémám. A routeren kellett álítani hogy tudjon csatlakozni a rendszer. Még egyszer köszönöm szépen. :-)
Hálás lenne sok klíma tulajdonos aki küzd a problémával, ha nem titok és szánsz rá egy kis időt részletesen közreadhatnád.

Köszönöm,.

Válasz küldése