Midea P13 hiba

Moderátor: Klíma Király

Bandika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.05.31. 06:58

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Bandika »

Hibakódot nem ír ki, alap távirányító, csak a tünetek egyeznek meg !

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Bandika írta:Hibakódot nem ír ki, alap távirányító, csak a tünetek egyeznek meg !
És a kijelzők se villognak? A villogások számával jelzi ha baja van. Mondjuk ha 3-ból 3 nem megy akkor ott az elektromos bekötéssel lesz valami.

Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Bandika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.05.31. 06:58

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Bandika »

Szia nem ír ki hiba kódot csak egyszerüen nem indul már gondoltam arra hogy nincs meg a 230Volt agy több vagy kevesebbé ezért le tilt
ráadásul raktam fel ma pont ugyen ilyet kipróbáltam hogy csak összkötöm az elektromosságot és már inditotta is a komresszort felszerelés után tökéletesen működött!

Bandika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.05.31. 06:58

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Bandika »

Szia igen ez egy on-off készülék azért is furcsállom! Hiba kódot nem ír ki csak ugyan ezt a híba sorozatot produkálja.Azon is gondolkoztam
hogy nem 230V van a háloztban hanem több vagy kevesebb és ezt hibának érzékeli, de akkor miért indul el fűtésben 5 percig??!

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Bandika írta:Szia igen ez egy on-off készülék azért is furcsállom! Hiba kódot nem ír ki csak ugyan ezt a híba sorozatot produkálja.Azon is gondolkoztam
hogy nem 230V van a háloztban hanem több vagy kevesebb és ezt hibának érzékeli, de akkor miért indul el fűtésben 5 percig??!
Szia!

Ha ez egy On/Off akkor szinte biztos, hogy a beltéri egységben van gáz. Igaz azt íród 3db.-ot telepítettél ... mind csinálja? ... ha igen akkor passz. Ha csak egy akkor a szenzorok körül keresgélnék, de ezt ki szokta villogni ha nagy a baj. Ha csak pont határon van lehet azt érzi az elektronika hogy 17 fok Celsius van és nem kapcsol be. Mondjuk fűteni így is tovább kellene mint 5 perc. De az is lehet hogy a hőcserélő érzékelő beteg és az nem engedi indulni.
Midea aircon sensor chart
Midea aircon sensor chart
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Bandika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.05.31. 06:58

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Bandika »

Szia hibakódot nem ír ki de ezeket a híbákat produkája , mivel on-offos csodálkozom rajta igen egyszerű szerkezet. Szereltem most fel még eggyet szombat délután az probléma nélkűl elindult igaz más helyszinen!

Andriska

Bandika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.05.31. 06:58

Re: Midea P13 hiba

Hozzászólás Szerző: Bandika »

Klíma Király te Isten király vagy a probléma megoldódott mivel a helységbe 14-15 fok volt így igazad volt 17 fok alatt nem akart bekapcsolni a készülék, hajszárítóval meg melegítettem az érzékelőt s láss csodát már működött is! Köszönöm a segítséged!
Andriska T

Válasz küldése