Midea MSR1-12HRN1-QC2 nem kapcsol be

Moderátor: Klíma Király

Parragh
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.05.19. 15:01

Midea MSR1-12HRN1-QC2 nem kapcsol be

Hozzászólás Szerző: Parragh »

Kedves Mindenki! Midea MSR1-12HRN1-QC2 klimával van problémám!Nem lehet bekapcsolni.Se kép se hang!Távirányítót teszteltem és áram is van ott ahonnan a klima is kapja!Az egyik szerelő aki régen járt hozzá látatlanba tápegység,vezérlő cserét mondott.Szeretném kérni a segítségeteket, hátha volt már valakinek hasonló hibája!Válaszotokat előre is köszönöm!Üdvözlettel:Zoltán

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Midea MSR1-12HRN1-QC2 nem kapcsol be

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Szia,

Típus hibájuk nincs. Én inkább a távvezérlő vevőegységében keresném a hibát először.

Áramtalanít
Előlap levesz.
A kijelző ledek környékén van egy szem, legyen tiszta ... esetleg nagyon közelről küldeni a jelet a távirányítóval.

Vagy tesztelni a távirányítót ... a tetején van az infra adó, azt próbáld digitális fényképezővel mobil telefonnal fényképezni, közben nyomkodd a gombjait ... amit te nem látsz azt a mobil látja.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Parragh
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.05.19. 15:01

Re: Midea MSR1-12HRN1-QC2 nem kapcsol be

Hozzászólás Szerző: Parragh »

Szia!Köszönöm szépen a gyors válaszodat!Nem írtam, de sajnos működés közben állt le a klima!Az előlap alatti kis kapcsolót is nyomkodtam, de semmi!Áramtalanítást is csináltam!Távírányitot is teszteltem telefon fényképező funkcióval és világit a led a végén!Sajnos lehet,hogy szerelő kell hozzá!Budapesti vagyok!üdv:Zoli

Válasz küldése