Irreális árú klíma

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Irreális árú klíma

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Ma volt egy érdeklődőm és felvette a témát. :-) Nem mosolyogva váltunk el. Az mondta a 10 perc információ gyűjtés után mikor az árak szóba kerültek. Az mondja hogy az áraim irreálisak mert az ötbetűs nagyáruházban olcsóbb klíma sok-sok százalékkal és szinte rám csapta az ajtót ...

Na erre meg Én mondom azt hogy ott irreális a klíma ára ... persze addig még lesznek emberek akik ott dolgoznak minimálbérért és meg hitelezik nekik az árukészletet folyamatosan pumpáljuk beléjük a munkahely teremtő támogatást immár sok éve ...
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Irreális árú klíma

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Sokrétű a probléma, árben mi is le tudunk menni akár a multik alá is, de akkor miből élünk?
Bizony a közgazdászok most kezdik mondogatni a gazdasági struktrának nem egészséges ez az adókedvezméyn-munkahelyteremtés(minimálbér és stb)-továbbállás ill újabb adókedvezmény struktúra. Gyakorlatilag a túlhízott multik zsarolják a kormányokat, miközben alacsony árakkal kábítják a vevőket, mely árakat utána a magas adókkal egészítenek ki....
Tamás Gáspár Miklósnak is lesújtó a véleménye....

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Irreális árú klíma

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Ez multi kérdés nekem annyira magas hogy csak na. Természetesen Én is ott vásárolok mert kényelmes, és inkább többet fizetnék érte hogy nem kell a belvásrosban tolongani és 117 üzletet bejárni. Erre ezek a nem komplettek, a béka segge alá viszik az árakat, kérdezem miért?
Akkor több Túró-Rudit eszek?
Vagy hamarabb elszaggatom az alsógatyát?

Adott egy fogyasztói réteg abból kellene megélni, ha olcsóbban adod attól nem veszek többet.

Felénk TESCO van meg CORA én CORA szeretem egy két apróság miatt. A TESCO munkahelyemtől 100méterre van de akkor sem megyek oda, a CORA meg 5km-re... És TESCO most épül a munkába járásom útjában. De eszem ágában sincs bemenni, ilyen benzin árak mellet is rááldozom azt a 80Ft.-ot. :-) Ha 10szer ennyivel lesz olcsóbb a TESCO akkor sem fogok oda menni. Hiába építi az 5.-iket a itt akkor sem megyünk oda egy jó páran.

Azt Én sem hiszem hogy a piac le van osztva és nem változik. De azt meg végképp hogy a világ végéig lesz minimál béres emberük. Hogy hatékonyak az egy térben eladással ez kétségtelen.

De a gyártóknak miért éri meg két arcukat mutatni?
Egy olcsót a multinak meg szupert a Kereskedelmi TV-kben?
Ennyire hülyék vagyunk mi vásárlok hogy otthonról elindulva profi cég termékét akarom a CORAba ére meg az Olcsó Jánosét?
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: Irreális árú klíma

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Bocsánat, hogy a másik fórumból másolok ide, de úgy látszik emberek nem tudják sokszor mit írnak.
Ez is az olcsósággal kapcsolódik a témához, de valójában az emberi tulajdonságokról is szól.
Csak nem értem, miért mindíg téma ez még, és miért olyan céget hoznak kapcsolatba egy csalással és átveréssel, ami alaptalan.
Aki ilyeneket ír megkérdezhette volna Windy12-t akik rendbehozták a rendszert ki is volt a felszerelő-forgalmazó(ugyanis ha ők hozták rendbe látták a papírokat is valószínűleg) és ezzel ugye a vita egyszer és mindenkorra megszűnt volna a témában.
De egyszerűbb vádaskodni.

Ez a multikhoz annyiban kapcsolódik, ugyanarra a pszichológiára épít, azaz az emberi feledékenységre illetve arra, hogy félinformációkat közlünk.

Veszekedés nélkül is érdemes lenne egy új topiktémát nyitni a másik fórum "becsaptak" nickje ügyében ki is lehetett a cég.

Meg is teszem.



kokler? válasz | megnéz 2008.09.27 22:10:06 © (18315)

Nem titok, hogy csak a szerelési árból nem lehet fenntartani egy igazi céget, bemutatóteremmel alkalmazotakkal stb. A webbolt ezért olcsóbb, nincs raktár, nincs alkalmazott, csak egy ADSL a költség és kész. Futár viszi házhoz, te fizeted , már üzlet sem kell ehhhez a kereskedelemhez, csak tudni kell hol a nagyker és kész.

Számomra mindig kérdés, miért lenne olcsóbb 2 készüléket szerelni, mint egyet, ha a bonyolultság miatt 10-12 óra alatt készül el vagy 2 nap alatt? Anyagköltség ugyanannyi mindkettőhöz.



A nagyon olcsó cégek miatt volt már ezen a fórumon is panasz egytopiktárs részéről, miszerint őt átvágták, de miután kiderült melyik ez a cég és nevesítve lett, sok mindenki ki lett innen tiltva rövidebb ill. örök időkre. Inkább kérdezd az ismerőseidet a családtagokat, mert senki nem mer konkrét dolgokról írni ide.
Előzmény: phg (18309)

Válasz küldése