MDV klíma AP bekapcsolás.

Moderátor: Klíma Király

Freya
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.07.26. 23:29

MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Freya »

Sziasztok!
Kb egy éves klímáról van szó. Eddig nem nagyon bosszantott, hogy nem tudtam az wifit beüzemelni rajta. Nemsokára üdülni megyek és kitaláltam, hogy hazaérve hűvös lakás fogadjon. A saját leírása alapján megnyomtam 7-szer a megjelölt gombot a távin, de nem jött be. Sokszor nekiálltam, majd lemondtam róla. Most, hogy tervbe vettem a dolgot, szétnéztem a neten és találtam egy leírást amiben már le van írva, hogy ezt a gombot kikapcsolt állapotban kell megnyomni hétszer! Hú, de megörültem, mert az én utasításomban ez nem szerepel. Persze, hogy nem lett jó... A gomb megnyomásakor mindig csippan egyet. Akárhányszor nyomom is meg, de AP módba nem kapcsol.
Tudna ötletet adni valaki vagy rossz a wifi stick, ami beszereléskor került bele, stb.Vagy én vagyok tudatlan? Azért nem írtam típust meg konkrétumokat, mert éppen melózom. :-) . Így meg nem tudom. Mivel ez olyen általánosnak tűnő dolog gondolom annyira nem számít...

Köszönettel: Freya

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Freya írta:
2021.07.27. 01:34
Sziasztok!
Kb egy éves klímáról van szó. Eddig nem nagyon bosszantott, hogy nem tudtam az wifit beüzemelni rajta. Nemsokára üdülni megyek és kitaláltam, hogy hazaérve hűvös lakás fogadjon. A saját leírása alapján megnyomtam 7-szer a megjelölt gombot a távin, de nem jött be. Sokszor nekiálltam, majd lemondtam róla. Most, hogy tervbe vettem a dolgot, szétnéztem a neten és találtam egy leírást amiben már le van írva, hogy ezt a gombot kikapcsolt állapotban kell megnyomni hétszer! Hú, de megörültem, mert az én utasításomban ez nem szerepel. Persze, hogy nem lett jó... A gomb megnyomásakor mindig csippan egyet. Akárhányszor nyomom is meg, de AP módba nem kapcsol.
Tudna ötletet adni valaki vagy rossz a wifi stick, ami beszereléskor került bele, stb.Vagy én vagyok tudatlan? Azért nem írtam típust meg konkrétumokat, mert éppen melózom. :-) . Így meg nem tudom. Mivel ez olyen általánosnak tűnő dolog gondolom annyira nem számít...

Köszönettel: Freya
Sajnos nekem is sikerült már rosszul belerakni. Milliméter pontosan be kell dugni hogy működjön.
És jó gombot nyomsz?
Amivel a kijelző kapcsolható ki-be.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Freya
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.07.26. 23:29

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Freya »

Szia. Azt a gombot használom. A telepítő rakta be a modult. Megnézem, hogy jól van e bent.
Bár nem tudom, hogyan kell kinyitni..

Köszi.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Freya írta:
2021.07.29. 02:44
Szia. Azt a gombot használom. A telepítő rakta be a modult. Megnézem, hogy jól van e bent.
Bár nem tudom, hogyan kell kinyitni..

Köszi.
szia

Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Freya
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.07.26. 23:29

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Freya »

Szia!

Nekifogtam! Kicsit rá kellett feszülnöm, mert elég nehezen lehetett kipattintani az előlapot. Végül meg kellet igazítanom a wifi modult. Láss csodát és már tudom vezérelni!
Köszönöm a segítséget!
Üdv: Frey Antal

Houdy82
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.02.07. 10:54

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Houdy82 »

Üdv!

Én is Wifi modul problémával küzdök.
Hiába raktam bele a Wifi modult és a készülék láthatóan AP módban van (AP felrat lassan villog), nincs wifi kapcsolat. Nem talál hálózatot.
Már párszor újrapróbáltam, de semmi.
A Wifi modul: EU-SK105
Klíma: MDV RAG-035B-IU

Arra gondoltam, hogy nem megfelelő verziójú a modul? De elméletileg már nincs 103-as típus. Ennek is jónak kellene lennie.
Esetleg rossz a wifi modul?

Köszönöm!

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: MDV klíma AP bekapcsolás.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Houdy82 írta:
2023.02.07. 11:03
Üdv!

Én is Wifi modul problémával küzdök.
Hiába raktam bele a Wifi modult és a készülék láthatóan AP módban van (AP felrat lassan villog), nincs wifi kapcsolat. Nem talál hálózatot.
Már párszor újrapróbáltam, de semmi.
A Wifi modul: EU-SK105
Klíma: MDV RAG-035B-IU

Arra gondoltam, hogy nem megfelelő verziójú a modul? De elméletileg már nincs 103-as típus. Ennek is jónak kellene lennie.
Esetleg rossz a wifi modul?

Köszönöm!
Rá kell csatlakozni a klímára AP módban, beírnod a wifi rendszered jelszavát, ha megadtad neki a jelszavat akkor megpróbál a jelsóval feljelentkezni ... ha nincs jelszó akkor nem tudom mi van. Újra indul és ha jó a jelszó akkor menni fog. Illetve ha nem túl szigorú az internet szolgáltató.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése