Midea

Moderátor: Klíma Király

klima
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.07.06. 08:14

Midea

Hozzászólás Szerző: klima »

Mi a különbség a Midea mop 2 és mop 3 között? Ha a Mideát beszerelő nyugdíjba vonul hogyan lehet érvényesíteni a garanciális javítást?

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

klima írta:
2023.01.17. 20:49
Mi a különbség a Midea mop 2 és mop 3 között? Ha a Mideát beszerelő nyugdíjba vonul hogyan lehet érvényesíteni a garanciális javítást?
Hát 2 és 3 , ketten tudják a jó isten meg a kínaiak.
https://konstruktor-pt-cdn.s3.amazonaws ... al_HUN.pdf
https://konstruktor-pt-cdn.s3.amazonaws ... ver2.0.pdf

Elvileg más is megjavíthatja ha elvállalja, nem szokás csak a saját eladást ... de amilyen ínségesen nézz ki az év eleje lesz ember aki elvállalja.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

miro132
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.11. 12:29

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: miro132 »

Tisztelt Forum!

Van 2 db Midea Commfee VERVE12IU-B / VERVE12OU-B klimam. Az egyiknel azt tapasztalom , hogy a kulteri egyseg jegesedik , igy minden nap at kel kapcsolnom futesrol hutesre egy orara azert hogy leolvasszam. Mi lehet vele a gond ? Van ennek talcafutese vagy leolvaszto funkcioja ?

Koszonettel

Miklos

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

van leolvasztas . Ne segíts neki futeni semmivel akkor olvasztani is fog. Vagy terhelés ki teljesen . Fűtés 30 fok maximális ventilátor . Ha így sem olvaszt bekapcsolás után 40-60percen belül akkor beteg.

Ha ki-be kapcsolgatod akkor a késleltető mindig újra indul és csak fagy csak fagy csak fagy .


Imre
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

miro132
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.11. 12:29

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: miro132 »

Köszönöm szépen a gyors választ!

miro132
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.11. 12:29

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: miro132 »

mindenestre miota fel lett szerelve alig mukodott mert a haz jol van szigetelve igy nyaron nem is kell , telen a futes eddig infrapanel volt de miutan az nagyon sokat fogyaszt ezert izzitottam be a klimat. Az idei szezon az elso amikor folyamatosan mukodik kb 2015 ota. Azert kimostam slaggal a kulterit , hatha falevel vagy por belekrult , de szerintem teljesen tiszta volt . ha hidegebb lesz akkor figyelem majd hogy ujra lefagy e. egyebkent jo kis klima , alig fogyaszt , a wifit pedig megoldottam wifis taviranyitoval a fogyasztasat pedig shally merovel figyelem. Sajnalnam a cserelni kellene mert nem olvaszt. meglatjuk , jelentkezem ujra a fejlemenyekkel.
Koszonom megegyszer

Miklos

miro132
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.11. 12:29

Re: Midea

Hozzászólás Szerző: miro132 »

Kedves Mester!

Most 0 fok korul van kint, megneztem a klimát és szerencsémre pont akkor kapcsolt át olvasztásra, tehát működik egyelőre rendesen. Lehet a slagos kültéri mosás segitett rajta :)
Köszönöm szépen az infót

örök hálám : Miklós

Válasz küldése