Samsung Inverteres klíma hiba.

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

derossi10 írta: Klímakirály!
Levettem a kültéri egység borítását,és a három led közül a középső zöld villogott a piros pedig világított,ebből megtudnád mondani,hogy mi lehet a baja? Előre is köszönöm. Gábor.
Persze most nem ismeri fel a CD meghajtót a gépem mikor volna időm megnézni ... majd ha újra indítom hétvégén. Bocsi
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

derossi10
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.07.08. 17:32

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: derossi10 »

Ok,várom Köszönöm.

derossi10
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.07.08. 17:32

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: derossi10 »

Tisztelt Klímakirály! Köszönöm a segítséget előre is,az áramtalanítást próbáltam de nem jött be,ez lenne az email címem barsi73@gmail.com várom a beállítási kézikönyvet.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

derossi10 írta:Tisztelt Klímakirály! Köszönöm a segítséget előre is,az áramtalanítást próbáltam de nem jött be,ez lenne az email címem barsi73@gmail.com várom a beállítási kézikönyvet.
Szia!

Teljesen tanácstalan vagyok a Service Manual szerint:
Kültériben a zöld villogása és a piros folyamatos világítása a normál üzem.
Beltériben a Operation és a Turbo vilogása , Outdoor unit error - Remot Control on/off, Outdoor Unit Power Reset.

Kérlek hívd a Samsung szervizét 06 80 SAMSUNG

Üdv klimakiraly
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

accusius írta:Hahó!
Nekem is inverteres samsungom van AQV0 akármi, (duál split) és az egyik beltéri kb. 1/2 órát megy, ha kell, hát hűt is, de akkor kikapcsol. A legfelső és legalsó led villog. Nyomásra kikapcsol, majd újra indul, megint kb. fél órát. Mintha csak a timer lenne programozva. A másik beltéri normális.
Kedves Klímakirály!
Tudsz-e segíteni? Köszönöm.
accusius@gmail.com
Nagy Ákos
Szia!

Szerintem neked is az előbbi hozzászólásban lévő csatolmányt kellene elolvasnod.
viewtopic.php?f=4&p=3337#p3294

Üdv klimakiraly
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

sutyi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.04. 21:35

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: sutyi »

Nekem is SAMSUNG inverteres klímám van AQV12FAX. 30-40 perc után leáll és a beltéri egységen villognak a ledek. Tegnap teljesen feltöltötték potom 18 000,-ft-ért ?! Azt mondták 99% hogy működni fog de ugyan azt csinálja. Már 18 e. kiadás de még nem vagyunk készen. Hétfőn vagy kedden jönnek újra megnézni. Félek, hogy komoly hibát fognak találni esetleg +20 ezerért. Sajnos számlát nem kaptam csak egy névjegyet. Mi várhat rám ?
Sándor

Zsozsi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.08.04. 22:40

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Zsozsi »

Szia!

A segítségedet szeretném kérni. Samsung inverteres klímám van, 3 beltérivel. Áramszünet után E 201-es hibakódot ír, ami "the number of indoor unit mismatched". Az egyik beltérinél se kép, se hang. a másik kettő küldi az E 201-es hibakódot.
Mi ilyenkor a teendő??

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Zsozsi írta:Szia!

A segítségedet szeretném kérni. Samsung inverteres klímám van, 3 beltérivel. Áramszünet után E 201-es hibakódot ír, ami "the number of indoor unit mismatched". Az egyik beltérinél se kép, se hang. a másik kettő küldi az E 201-es hibakódot.
Mi ilyenkor a teendő??
Szia!

Megnézni hogy a kábelezés nem sérült-e?
Ha ez meg van akkor az alábbi hozzászólás csatolmánya szerint felprogramozni: viewtopic.php?f=4&p=3337#p3294

(E201 The number of indoor unit mismatched Cable connection (another indoor unit &
outdoor unit), SW01(outdoor))
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

sutyi írta:Nekem is SAMSUNG inverteres klímám van AQV12FAX. 30-40 perc után leáll és a beltéri egységen villognak a ledek. Tegnap teljesen feltöltötték potom 18 000,-ft-ért ?! Azt mondták 99% hogy működni fog de ugyan azt csinálja. Már 18 e. kiadás de még nem vagyunk készen. Hétfőn vagy kedden jönnek újra megnézni. Félek, hogy komoly hibát fognak találni esetleg +20 ezerért. Sajnos számlát nem kaptam csak egy névjegyet. Mi várhat rám ?
Sándor
Szia!

Hívd a 06 80 SAMSUNG-ot, hátha olyan szerelőt küldenek akik tudják hova kell ütni és mekkorát ... tuti nem gáztöltés a baja. Sem a AQV##FA sem az AQV##NSA sorozatnak!

Üdv. K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

kemate
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.08.05. 13:05

Re: Samsung Inverteres klíma hiba.

Hozzászólás Szerző: kemate »

Sziatszok!

Segítséget szeretnék kérni!
A probléma egy Samsung AVQ12ASAN típusú klímával van. 4 éve hibátlanul működik, de pár napja bekapcsolás után a hőmérséklet kijelző 35-50 C közötti értéket mutat és ezen folyamatosan ugrál ezen értékek között. Néha kijelzi a helyes hőmérsékletet, de aztán ismét visszatér a magasabb tartományba. Hibakódot nem jelez. Mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Válasz küldése