SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Moderátor: Klíma Király

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Hogy miért nem Nekem jut az ilyen eszembe már rég le volna védetve. :)

Ha már úgy is van egy hőszivattyús kültérink, gyártunk különböző beltériket ... akkor minek adjuk át a hőt a víznek, és utána Fan-coil. Egy osztó doboz (EEV Kit)(Ezt is gyártunk a klímákhoz) és mehet rá a beltéri egység.

Nagyon szégyellem magam, hogy eddig nem jutott eszembe magamtól egy nagy multinál még is csak több szem többet lát. :)
SAMSUNG EHS levegő-víz + levegő-levegő hőszivattyú
SAMSUNG EHS levegő-víz + levegő-levegő hőszivattyú
SAMSUNG EHS levegő-víz + levegő-levegő hőszivattyú
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Csak ára nincs még az a baj.

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

És azóta sem lehet hozzájutni.... Vajon mi lehet az oka?

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

asha07lcc írta:És azóta sem lehet hozzájutni.... Vajon mi lehet az oka?
Szia!

Elvileg kell kérni az ajánlatot egyedileg és adnak. Na de ki az aki így tud eladni valamit (ki is vettem a webshop-ból)? Én nem próbáltam kérni hogy egyáltalán kb. mi az az ára. Gondolom az LG felett van egy picit azt kalap.

Hogy mennyi idő még megkapod ... gondolom 2-6hét, de ezt se próbáltam. Ha nem eladó akkor nem kell erőltetni. Miért nem ad egy USD vagy EUR van Koreai von árlistát, vagy hetente naponta más az ára, nem értem.

üdv. K.K.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Való igaz, nekem még egyedi ajánlatot sem sikerült szerezni:(

Pedig erre a kombóra ha megfizethető biztosan lenne kereslet. Kínai változatát az alibabán már megtaláltam.

De ugye a szervíz alkatrészellátottság ezekben az esetekben igen fontos ezért arra nem lehet semmiféle marketinget építeni.




Klíma Király írta:
asha07lcc írta:És azóta sem lehet hozzájutni.... Vajon mi lehet az oka?
Szia!

Elvileg kell kérni az ajánlatot egyedileg és adnak. Na de ki az aki így tud eladni valamit (ki is vettem a webshop-ból)? Én nem próbáltam kérni hogy egyáltalán kb. mi az az ára. Gondolom az LG felett van egy picit azt kalap.

Hogy mennyi idő még megkapod ... gondolom 2-6hét, de ezt se próbáltam. Ha nem eladó akkor nem kell erőltetni. Miért nem ad egy USD vagy EUR van Koreai von árlistát, vagy hetente naponta más az ára, nem értem.

üdv. K.K.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

Szia!

A legújabb Samsung árlistával együtt írták: Az EHS (víz-levegő hőszivattyú) és DVM (változó tömegáramú) berendezések árait továbbra is külön projekt ajánlatkérés alapján tudjuk megadni.

Üdv. mimr
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

asha07lcc
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2008.09.21. 19:06

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: asha07lcc »

Most már van ár is ami nem is vészes, csak a hűtőközeges beltéri egységek szemtelenül magas árúak mivel a DVM rendszer beltéri egységei.
Azon lehet azért segíteni nem hivatalosan(normál beltéri dvm elektronikát venni hozzá.

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: SAMSUNG EHS hőszivattyú levegő-víz + levegő-levegő!!!

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

asha07lcc írta:Most már van ár is ami nem is vészes, csak a hűtőközeges beltéri egységek szemtelenül magas árúak mivel a DVM rendszer beltéri egységei.
Azon lehet azért segíteni nem hivatalosan(normál beltéri dvm elektronikát venni hozzá.
Szia!

Nekem mai napig sincs. :-) http://www.szegedklima.hu/hoszivattyu-k ... hs_vivace/

Egyszer berágtam hogy nincs ára, csak project és kivettem a webshopból, erre írtak hogy mivel a googleben az elején vagyok konkrétan akkor első voltam tegyem azonnal vissza mert igen is van ára. Most Árazás alatt szöveggel fut, mert csak nem akar ideérni az az árlista. Ők tudják. ;-)
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged


Válasz küldése