Samsung MH080FXEA4

Moderátor: Klíma Király

gabocaszamoca
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.11.07. 17:41

Samsung MH080FXEA4

Hozzászólás Szerző: gabocaszamoca »

Sziasztok!

Van egy Samsung MH080FXEA4 multi kültérim 4 db beltérivel. Az ügyfél elmondása szerint többszöri áramingadozás után E201 hibakód jelent meg, amelyet a beltéri és kültéri kijelzőn is láttam. Az egyik beltéri semmit nem csinál, a többi három viszont kiírja E201 hibát. Tudnátok erre nekem megoldási javaslatot? Samsungban nem vagyok otthon.... De azért jó lenne az ügyfélnél bevágódni.. :)

Köszi : Gábor

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung MH080FXEA4

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

gabocaszamoca írta:Sziasztok!

Van egy Samsung MH080FXEA4 multi kültérim 4 db beltérivel. Az ügyfél elmondása szerint többszöri áramingadozás után E201 hibakód jelent meg, amelyet a beltéri és kültéri kijelzőn is láttam. Az egyik beltéri semmit nem csinál, a többi három viszont kiírja E201 hibát. Tudnátok erre nekem megoldási javaslatot? Samsungban nem vagyok otthon.... De azért jó lenne az ügyfélnél bevágódni.. :)

Köszi : Gábor
Volt már ez a probléma. :-) Használd ott fent a keresőt.
http://klima.forum.hu/viewtopic.php?f=1 ... e201#p3522

Ha elakadsz igyekszem segíteni.

Ha gyors akarsz lenni akkor a kültériben vissza kell venni hogy 3 beltéri van, és addig menni fog még ki cseréled a 4.-ik -et. Vagy az is lehet hogy csak elfelejtette a Options Item-jét ..
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

gabocaszamoca
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.11.07. 17:41

Re: Samsung MH080FXEA4

Hozzászólás Szerző: gabocaszamoca »

Köszönöm a gyors választ! :)

Mondjuk a piros gombra nem emlékszem, hogy láttam volna :D Ha ez nem segítene akkor mi lehet még a gond? Köszi, Gábor

Klíma Király
Hozzászólások: 819
Csatlakozott: 2009.08.25. 07:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Samsung MH080FXEA4

Hozzászólás Szerző: Klíma Király »

gabocaszamoca írta:Köszönöm a gyors választ! :)

Mondjuk a piros gombra nem emlékszem, hogy láttam volna :D Ha ez nem segítene akkor mi lehet még a gond? Köszi, Gábor
Sajnos Én sem nyomom mindennap a Samsungot ... van piros gomb nélküli is. De van benne matrica hogy mit kell nyomni. K1 vagy K4 már nem rémlik pontosan.
Ha Szeged környékén klimatizálnál, keress bátran. Klíma Szeged

Válasz küldése